Termék keresés
Keresendő kifejezés
Elfekvő termékek is
Csak elfekvő termékek KIFUTÓ áron!
Keresés

Karrier

Adminisztrátori állásajánlat
2022. március 08.

Győri ipari parkban levő cégünk irodájába keressük munkatársunkat adminisztrációs feladatok ellátására.

Feladatok:

     Kapcsolattartás beszállítóinkkal szóban, írásban

     Árajánlatok, megrendelések készítése

     Számlázás

     Árukezelés

     Kapcsolattartás a területi képviselőkkel, munkájuk segítése

Elvárások:

     minimum középfokú végzettség

     néhány éves munkatapasztalat hasonló munkakörben

     aktív, középfokú angol vagy német nyelvtudás előny

     Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Office)

     Terhelhetőség

Amit kínálunk:

     Azonnali munkakezdés

     Hosszú távú munkalehetőség

     Változatos feladatok, önálló munkavégzés

     Szakmai fejlődési lehetőség

     Jó hangulatú, családias és összetartó csapat

     Érdekes, folyamatos kihívást jelentő munka

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a tamas.maria@power-tools.hue-mail címre várjuk „adminisztráció” megjelöléssel.